Спорт 20.06.2021 18:50 Снимка: ДНЕС+
Селекционерът на Дания: За нас Европейското едва сега започва
Селекционерът на Дания - Каспер Хюлманд не е очаквал отборът да няма нито една точка след първите си два мача, но се надява при евентуален успех срещу Русия тимът да продължи в следващата фаза на Евро 2020.
"Вече свикнахме с напрежението. Предстои ни още един мач у дома, а в същото време ще следим и другия мач в нашата група. Знаем какво могат Дзюба и Миранчук. Те са изключителни играчи. Струва ми се, че руският футбол често се подценява.
Благодарни сме на всички за подкрепата на мача срещу Белгия. Надяваме се и утре да получим такава гореща подкрепа. Странно е, че до момента нямаме нито една точка, но ако победим Русия, може и да продължим напред. За нас Европейското едва сега започва. Трябва да вкараме гол, концентрирани сме върху тактиката за мача", добави още Хюлманд./Топ Спорт
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:16 Григор получи "уайлд кард" и влиза в основната схема на "Уимбълдън"
- 15:08 Парламентарната асамблея на Съвета на Европа /ПАСЕ/ ще разследва престъпленията от "Сараевско сафари
- 15:01 Пловдивчанин 4 г. снимал порно на съгражданка, изкарал над 2 млн. долара и не ѝ дал нищо
- 14:54 Кузман Илиев: "Кошница с грижа" е временно решение, не може да постигне дългосрочни резултати
- 14:47 Иззети са над килограм наркотици при полицейска акция в София
- 14:40 Милен Кермедчиев: Все още няма споразумение между САЩ и Иран, а само рамка за бъдещи преговори
- 14:32 Известният в социалните мрежи Стоян Колев размахвал оръжие на магистрала "Тракия"
- 14:28 Евродепутатът от ПП Никола Минчев без имунитет, заради скандала "Хуавейгейт"