Варна<+> 22.08.2023 11:37 Снимка: ДНЕС+
Спасители предупреждават: Морето продължава да е опасно
Високите морски вълни, породени от бурния североизточен вятър по родното Черноморие, вече отминаха. Спасители с опит обаче предупреждават, че морето продължава да бъде опасно, тъй като големите вълни са издълбали дъното, а след високите вълни следва мъртво течение.
В Бургас привидно морето е спокойно, но то крие опасност. Точно затова флагът е жълт. Посоката на вятъра влияе много за подводните течения, обясни старши спасителят Петър Русев. В момента дънни ями няма, увери той пред Нова.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:57 Ванс с предупреждение към Техеран: Насилието ще бъде посрещнато с насилие
- 14:47 Православната църква почита паметта на Преподобни Сампсон Странноприимец
- 14:36 Николай Нанков за мантинелите: Няма поръчка за 1 млрд. евро. Има за 490 млн. и тя не е спряна
- 14:24 Деница Сачева за бюджета: Оценка 3! Този бюджет няма никаква философия и никаква цел
- 14:14 25 години рисувал епичното си платно "Богатири"
- 14:03 Страните от ЕС планират укрепване на европейските електроенергийни мрежи
- 13:52 Военноморските сили унищожиха дрейфащ дрон край Кранево
- 13:40 Иран: Тръмп ще съжалява за последната атака