ОССЕ е изгубила контакт с още една своя група в Украйна
ЕС и Свят 30.05.2014 14:12
Организацията за сътрудничество и сигурност в Европа заяви, че е изгубила контакт с втора група от наблюдатели на територията на Източна Украйна, предаде AFP. От организацията съобщават, че от четвъртък вечерта не могат да осъществят контакт с четирима свои сътрудници, които се намират в района на Луганск. /focus-news.net
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:07 Падението на сър Джефри Доналдсън: Виновен за изнасилване и сексуално насилие над деца
- 18:04 Радев: Украинският посланик наистина е искал информация от МВнР за Невзоров
- 18:02 Георги Марков: Ще ни върне ли Румен Радев във времето на Ярослав Радев ?
- 17:55 НИМХ: Остава нестабилно, с краткотрайни, но интензивни валежи и гръмотевични бури
- 17:46 Радев: Минималната заплата няма да бъде замразявана тази година
- 17:37 Нигер официално напусна Международния наказателен съд
- 17:28 Китай призова БРИКС да използва своя коз - контрола върху стратегическите суровини
- 17:19 Лидерът на Южна Осетия хвърля оставка, за да стане съветник на Путин