България 17.02.2025 11:38 Снимка: ДНЕС+
Жена е с изгарания след трудова злополука в завод в Разград
Жена пострада при трудова зпололука в завод в Разград, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция (ОД) на МВР в града.
Носейки съд с натриева основа за зареждане със суровина, 34-годишната жена пада и си причинява химическо изгаряне.
Транспортирана е в Многопрофилна болница за активно лечение "Медика" - Русе с изгаряния по лицето, шията и лявата предмишница.
По случая е започнато досъдебно производство, информираха от ОД на МВР в Разград.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:37 Израел се изтегля от част от буферната зона в Южен Ливан
- 14:29 Към момента няма данни за пострадали българи след земетресенията във Венецуела
- 14:21 Министерството на финансите публикува на сайта си законопроекта за държавния бюджет за 2026
- 14:13 НЗОК хареса предложението на държавата за парите за здраве за 2026 г.
- 14:05 Цигарите поскъпват от август
- 13:57 КЗК започна проучване за високи цени на храни и напитки на Терминали 1 и 2 на Летище „Васил Левски“
- 13:49 Преполовен Мондиал 2026: Картината за елиминациите и класирането на третите отбори
- 13:42 Лукашенко спря ретранслаторите на границата с Украйна