Задържаха непълнолетен, извършил грабеж на 30 лева
Варна<+> 03.08.2018 11:48
Непълнолетно момче от Варна, известно на МВР, е извършило грабеж на 30 лева. Инцидентът е станал в четвъртък през нощта на варненската ул. "Генерал Колев".
Парите били взети, след като детето заплашило притежателя им с употреба на физическа сила. Нападателят бил задържан след издирване. По случая е образувано досъдебно производство.
Парите били взети, след като детето заплашило притежателя им с употреба на физическа сила. Нападателят бил задържан след издирване. По случая е образувано досъдебно производство.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:37 Нигер официално напусна Международния наказателен съд
- 17:28 Китай призова БРИКС да използва своя коз - контрола върху стратегическите суровини
- 17:19 Лидерът на Южна Осетия хвърля оставка, за да стане съветник на Путин
- 17:10 Бивш шеф на ДАНС-Варна: Илашчук се обади на Деньо Денев и заповедта на ДАНС срещу Невзоров падна
- 17:01 „Амнести Интернешънъл“ обвини ЕС наравно с Либия за престъпления срещу мигранти
- 16:52 Чешкият президент съди премиера, след като не го включи в делегацията за срещата на върха на НАТО
- 16:43 Северна Корея планира да разшири ядрения си арсенал
- 16:34 Радев: България подкрепя Украйна, но спира даренията