Варна<+> 08.03.2024 12:21 Снимка: ДНЕС+
Във Варна спипаха трима, спретнали си нарколаборатория в с. Константиново
На 7 март задържаха трима мъже за срок от 24 часа след установено притежание на наркотици. Това обявиха от МВР - Варна.
Полицейски служители са спрели автомобила на централното кръстовище във Варна. При проверката е установено, че пътниците, трима мъже на 24, 36 и 39 години, са притежавали различни по количество и вид наркотични вещества.
След претърсване на жилището на един от нарушителите в с. Константиново, полицейският екип е открил прекурсори и материали за производство на забранени от закона вещества. Материалите по разследването са докладвани на прокуратурата във Варна.
На двама от нарушителите са предявени обвинения и са задържани за 72 часа, докато бъдат изправени пред съда.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:06 Две деца намериха и върнаха портфейл с голяма сума пари на болна жена
- 14:58 Трафикът през Ормузкия проток се възстановява
- 14:53 Неврохирурзи и последно поколение робот в "Пирогов" спасиха бременна и плода ѝ след катастрофа
- 14:50 Двама от групата "Калашниците" остават зад решетките
- 14:45 петима са в болница след челна катастрофа в Разград
- 14:42 Адвокат: Потърпевши от схемата “Баба Алино” са плащали до 50% от стойността на имотите без договори
- 14:35 Радев към олимпийците по природни науки: Имате само една родина, за която си струва да се борите
- 14:28 Масови съкращения в американското разузнаване