Варна<+> 09.09.2023 14:58 Снимка: ДНЕС+
Напусна ни д-р Божанка Георгиева
След дълго боледуване ни напусна д-р Божанка Георгиева.
Д-р Георгиева бе отличен студент, добър приятел, отличен управител. И изключително почтен човек. И такава остана до последния си дъх.
Тя бе управител на общинското предприятие "Училищно и столово хранене" и до последно почтено се грижеше за добрата и качествена храна за децата на Варна.
Поклон пред делата ѝ и искрени съболезнования на близки, приятели и съмишленици!
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:41 Първан Симеонов: Този бюджет ми изглежда констатация на реалностите от последните няколко години
- 09:30 Министър Шишков: Бетонни ограничители вместо мантинели може да са опасни за леки коли
- 09:22 Магнитна буря удря Земята за два дни
- 09:11 Папа Лъв XIV разгневи екипа на Тръмп заради доктрината за „справедлива война“
- 09:01 Локомотив на пътнически влак се запали край Карнобат, няма пострадали
- 08:52 Светият Синод: Не е в нашата компетентност да се произнасяме за санкциите срещу патриарх Кирил
- 08:41 Министър Димитър Стоянов провери сглобяването на бойните машини „Страйкър“ в ТЕРЕМ
- 08:32 "Ройтерс": Руски ястреби призовават Путин да ескалира войната и да прекрати преговорите със САЩ