Спорт 10.09.2021 19:18 Снимка: БГНЕС
Нуно Ешпирито Санто е наставник на месеца в Премиършип
Мениджърът на Тотнъм Нуно Ешпирито Санто бе определен за най-добър наставник в Премиършип за месец август. Само един отбор преодоля първия месец от новия сезон в Премиършип със 100-процентов резултат и това е Тотнъм.
През август "шпорите" записаха три победи с по 1:0, преодолявайки последователно Манчестър Сити, Уулвърхемптън и Уотфорд.
"Това е чест за мен, много съм благодарен. Това е скрито от погледите, но всеки в клуба върши огромна работа, помагайки на треньорския щаб и създавайки правилните условия за играчите, за да се изявяват, тъй като ние така искаме да работим - заедно, насърчавайки се взаимно да си помагаме. За мен е чест да бъда тук", каза Нуну.
В борбата за званието Треньор на месеца 47-годишният португалец изпревари Рафаел Бенитес от Евертън, Дейвид Мойс от Уест Хям и Томас Тухел от Челси. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:37 Военният износ на Турция постави нов рекорд
- 19:27 Пожар изпепели 2 бунгала в Черноморец
- 19:16 Смъртни заплахи и критики от държавния глава накараха корейския селекционер да напусне страната
- 19:06 Китай разработи чип, имитиращ мозъка
- 18:55 Невероятен! Никола Цолов изтръгна победа на "Силвърстоун" в последната обиколка
- 18:44 В деня на своята 250-а годишнина Америка е могъща, но все по-малко доминираща (снимки)
- 18:34 Откриха цял град от византийската епоха в египетския оазис Дахла
- 18:23 Здравка Евтимова: Неграмотността е днешното робство