Германия се преклони пред Франция след автогол

Спорт 16.06.2021 11:36 Снимка: ДНЕС+

Франция победи Германия с 1:0, а единственото попадение в срещата бе автогол на Матс Хумелс в 20-ата минута.

Мачът бе равностоен, като в отделни моменти отборите имаха приемущество. "Петлите" обаче бяха по-съсредоточени и логично взеха трите точки на старта на Евро 2020.

Попадението падна след добро изпалнение на тъч, след което Пол Погба центрира, Люка Ернандес стигна до топката, подаде успоредно на голлиния и Матс Хумелс си вкара топката в собствената мрежата.

През второто полувреме още две попадения на Франция не бяха зачетени заради засада. Първо Килиан Мбапе, а след това и Карим Бензема вкараха топката в мрежата на Мануел Нойер, но се оказа, че и при двете футболистите са били в положение на засада. /tribune.bg