Любопитно 01.02.2023 18:40 Снимка: ДНЕС+
Защо на Кейт Хъдсън се налага да разкрива фалшива самоличност
Кейт Хъдсън и Майкъл Шанън се впускат в ново приключение. Двамата актьори влизат в главните роли в филма A Little White Lie, чийто трейлър вече може да видим.
Според краткото видео, Шанън играе обикновен човек, който решава да приеме самоличността на изчезнал писател, с когото го объркват, тъй като споделят едно и също име.
Кейт Хъдсън пък е професор по английска литература, която отчаяно иска да съживи колежански литературен фестивал и за целта кани фалшивия писател на събитието. И всичко върви добре, до момента, в който истинският писател изведнъж се появява.
Филмът е адаптация на романа от 2013 г. "Шрайвър" на американския писател Крис Белдън. В него участват още Дон Джонсън, Уенди Малик, Аджа Наоми Кинг. Режисиран е от Майкъл Марен.
Пред People Кейт Хъдсън споделя, че е била привлечена от проекта заради актьорския състав. "Много харесвам Майкъл Шанън, почитател съм му", каза Хъдсън. "И бях развълнувана от възможността да работя с него. А Дон Джонсън е истинска легенда и стар семеен приятел."
Появата на A Little White Lie е забавена заради ковид пандемията - продукцията е спряна само една седмица преди приключването на снимките. В тази връзка Кейт казва, че чакането повече от година всички да се съберат заедно и най-накрая да завършат филма, превръща това в изживяване, което винаги ще помни.
Световната премиера на A Little White Lie в кината е на 3 март./lifestyle.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:02 ЕС уеднакви обхвата за проверките на чуждестранните инвестиции в държавите
- 17:59 Радев и МВР без милост и с драконовски мерки срещу гонките и дрифтовете
- 17:55 Доц. д-р Алексей Пампоров: Най-големият проблем на българина са нереалистичните му очаквания
- 17:50 НАП погва водачите, причинили катастрофата на "Челопешко шосе"
- 17:46 Вергиния Накова за иззетите училищни бюджети: Държавата не вижда разумно управление. Вижда „излишък"
- 17:41 Възможни са затруднения при купуването на винетки и маршрутни карти на 10 юни
- 17:39 Явор Станчев: Опитът на Кандев да се превърне в политически мъченик е жалък
- 17:32 Проверяват финансовото състояние на "Лукойл"