Путин показа неподозиран певчески талант

Любопитно 08.05.2009 15:47

Ученичка от пансион в Москва изживя истински кошмар днес след като гласът й изневери под влияние на емоциите по време на спектакъл в присъствието на руския премиер Владимир Путин, който обаче веднага се притече на помощ и показа неподозиран талант, предаде АФП.

Ученичката Катя Казакова, загубила ума и дума пред камерите на руската телевизия NTV. Но невъзмутимият Владамир Путин й се притекъл на помощ и изпял в дует с момичето съветска песен от времето на Втората световна война. Премиерът пристигна в училището, в което ветерани от Втората световна война разказаха свои преживявания пред учениците.

Певческият талант на Путин до този момент не беше известен на широката публика. Известно е че премиерът има черен колан по джудо. /БГНЕС

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355