Моника Белучи признава, че снимките й се ретушират

Любопитно 20.10.2006 16:18

Италианската киноактриса и секссимвол Моника Белучи признава, че нейните снимки се ретушират, за да изпъкне “перфектната й красота” и “за да се продава една мечта”, пише днес в. “Месаджеро”.

“Когато гледате мои фотографии, вие виждате една перфектна красота, която обаче не отговаря на действителността, защото снимките са ретуширани. Това са фалшиви образи на действителността, за да се продава една мечта. Така стават нещата днес”, споделя актрисата, която спечели световна слава с участията си във филми като “Матрицата” и “Страстите Христови”.

Световно известният фотограф на звезди от шоубизнеса Енрико Лукерини приветства Моника да смелостта й да направи тази изповед и добави, че днес всички искат снимките им да бъдат ретуширани, за да се прикрият дефекти “и да изглеждат по-красиви, отколкото са”. /БГНЕС

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355