Крими 12.09.2025 12:44 Снимка: ДНЕС+
С разпит на свидетели продължава делото "Дебора"
При закрити врата започна днес делото "Дебора" в Пловдивския районен съд.
За първи път Георги Георгиев, влезе в съдебната зала без белезници, придружен само от адвокатите си. Георги запази мълчание, а адвокатът му Валентин Димитров каза, че на днешното дело ще се разпитват свидетели и поемни лица. Преди заседанието Дебора каза пред журналисти, че няма да дава показания днес, а следващия път
"И да не съм готова, това се налага. Две години нищо не се случва и това ме притеснява", каза тя и добави, че това по-скоро я отчайва, защото не се дава никакъв пример на жените, претърпели насилие.
Момичето каза още, че Георги не се е свързвал с нея и не я е заплашвал, но се страхува, пише БНР.
"Нека не забравяме, че той не е невинен, платил си е, за да си излезе и все още има дело", допълни Дебора.
През юли младият мъж бе пуснат под парична гаранция.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:38 Дейвид Бекъм получи звезда на Алеята на славата в Холивуд
- 19:28 Йоан Запрянов: "Кошница с грижа" - същото като "Достъпно за вас", няма да работи
- 19:17 Топ съдията на Англия се контузи, сменят му първия наряд
- 19:07 По разпореждане на властите "Антропик" спира достъпа до най-новите си модели за всички потребители
- 18:56 Така необозначени полицейски коли ловят нарушители по пътищата (ВИДЕО)
- 18:44 САЩ одобриха придобиването на "Уорнър Брос Дискавъри" от "Парамаунт" за $111 млрд.
- 18:34 След първия си ден на борсата SpaceX вече се оценява на над $2 трилиона
- 18:22 Искала да стане монахиня, но се превърна в ангел на Victoria's Secret: Адриана Лима