
Крими 22.07.2024 10:06 Снимка: ДНЕС+
Побой между ученици в София изпрати едно момче в болница
Побой между ученици в София изпрати едно момче в болница, съобщи Нова тв. Пострадалият е бил опериран в „Пирогов”. Той споделя, че една вечер излязъл с приятели и решили да звъннат на още едно момче.
„Трябваше да се видим на място, посочено от него. Но не дойде той, а четирима непознати ме нападнаха в колата”, разказа потърпевшият, който от четиримата си нападатели познава само един. По думите му те са между 16 и 20 годишни.
„Само чух едно от момчетата да казва: „Ти на брат ми ли...?”. След това толкова ме налагаха, че не чух за какво става въпрос”, уточнява пребитият младеж. Негова приятелка е станала свидетел на побоя.
„Бях на 5 метра от колата. Обърнах се и видях, че 4 момчета излизат от храстите и тръгнаха да отварят всички врати и багажника, тръгнаха да го бият. Той се молеше да спрат, но те не спряха”, разказа свидетелката.
Бащата на пребития младеж признава, че го е намерил в плашещо състояние.
„Обадиха ми се по телефона и ми казаха, че синът ми е пребит в парк „Овча купел”. До минути отидох. Видях го в трагично състояние. Беше в кръв, плачеше и викаше, че са го пребили. Дойде патрул на полицията, извикаха линейка, транспортираха го в „Пирогов”. Там констатираха, че е със счупен нос, скула, кръвоизлив, сътресение на мозъка, задух в гърдите, изтръпване на ръката. На следващия ден нещата бяха още по-трагични”, отбелязва бащата.
Пребитият младеж е претърпял операция на носа. За единия си нападател, той знае, че и друг път така си е разчиствал сметките.
По случая се води досъдебно производство.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09247 |
![]() |
1 | 2.26029 |
![]() |
10 | 3.85803 |
![]() |
100 | 4.03449 |
![]() |
1 | 1.66908 |
Последни новини
- 13:08 Вингегор спечели предпоследния етап и докосва победата в "Ла Вуета"
- 12:57 Откраднаха колата на полския премиер, заловиха крадеца преди да отлети за България
- 12:47 Експерт: Войната между Русия и НАТО ще избухне в Арктика, а не в Източна Европа
- 12:36 Бушра Халиди, политически експерт: За 24 месеца в Газа Израел изби 20 000 деца
- 12:24 The National Interest: Войната за Севера - патрулният ледоразбивач "Иван Папанин" вече е на вода
- 12:13 Проф.Владимир Чуков: Възможно е Израел да удари клетка на „Хамас” в Турция
- 12:03 Цветелин Йовчев за нападението на полицейския шеф: Няма основание да се иска оставката на министъра
- 11:54 Не пуснаха бащата на убитата в САЩ бежанка да напусне Украйна, за да отиде на погребението ѝ