Крими 18.07.2025 11:26 Снимка: ДНЕС+
Откриха дрога в заведение в Свети Влас
Служители от отдел "Криминална полиция“ при ОДМВР – Бургас и Районно управление – Несебър извършили вчера претърсване в питейно заведение, разположено в Свети Влас.
Полицаите намерени плик със суха зелена тревна маса – канабис, с тегло около 90 грама и шише със същия наркотик, с тегло около 10 грама, собственост на 27-годишен старозагорец.
Той, заедно с установения в търговския обект 57-годишен криминално проявен мъж от Ямбол, са задържани със заповеди за задържане за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:06 Две деца намериха и върнаха портфейл с голяма сума пари на болна жена
- 14:58 Трафикът през Ормузкия проток се възстановява
- 14:53 Неврохирурзи и последно поколение робот в "Пирогов" спасиха бременна и плода ѝ след катастрофа
- 14:50 Двама от групата "Калашниците" остават зад решетките
- 14:45 петима са в болница след челна катастрофа в Разград
- 14:42 Адвокат: Потърпевши от схемата “Баба Алино” са плащали до 50% от стойността на имотите без договори
- 14:35 Радев към олимпийците по природни науки: Имате само една родина, за която си струва да се борите
- 14:28 Масови съкращения в американското разузнаване