Мутри пребиха с боксове топ адвокат в центъра на Бургас

Крими 11.09.2014 18:32

Трима млади яки мъже пребиха в центъра на Бургас известния адвокат Иван Цанев, съобщи flagman.bg.
Юристът излизал вчера сутринта от къщи, когато непознатите младежи го нападнали на ул. "Лермонтов", непосредствено до хотел "България". По това време майки водели децата си в близката детска градина, районът е изключително оживен, но това не попречило на биячите да се нахвърлят върху адвоката.

След серия юмруци те го повалили на земята. Ударите на единия били подсилени с бокс. Адвокат Цанев е в болницата, с натъртени ребра, не е удрян по главата.

„Нападателите за мен бяха напълно непознати, видях лицата им, защото не си бяха сложили маски. Нямам никаква представа обаче кои са те. Не съм ги виждал, нито пък съм получавал заплахи. Нямам в момента дела, за които да предположа, че някой може да бъде афектиран до там, че да поръча подобно нещо.“, каза юристът.

Иван Цанев беше дългогодишен главен юрист в Областна управа Бургас по време на няколко сини правителства. Сега работи като адвокат. /БЛИЦ
CHF CHF 1 2.10078
GBP GBP 1 2.25925
RON RON 10 3.85112
TRY TRY 100 4.16705
USD USD 1 1.67408