Крими 25.10.2024 15:27 Снимка: ДНЕС+
Мигранти скочиха в река в София. 7 са задържани, но издирват още
Бежанците са от Мароко и Алжир
Нелегални мигранти са задържани при операция на СДВР в столичния квартал "Левски", съобщи БНТ.
Екипи на Столичната дирекция на вътрешните работи са засекли групата бежанци в района на кръстовището между булевард "Ботевградско шосе" и улица "Витиня".
Шофьорът на превозното средство, в което са били бежанците, е заловен на място, но част от мигрантите са успели да избягат, уточниха от МВР.
Няколко от тях са скочили в река Слатинска през моста, който се намира точно на кръстовището.
Други са избягали през мантинелата и в момента се издирват от екипи на СДВР.
До момента са заловени общо 7 нелегални имигранти, идващи от Мароко и Алжир. Операцията на столичната полиция продължава.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:11 Светослав Бенчев: Няма ръст на цените, а по-скоро успокояване на пазара на горива у нас
- 12:08 Британският премиер Киър Стармър подаде оставка
- 12:03 Във Варна разкриха митническа измама за над 60 хиляди евро при деклариране на китайски плоскости
- 11:55 Лидерът на СДС Румен Христов призова ГЕРБ, "ПП" и "ДБ" да издигнат общ кандидат
- 11:47 Започва проверка заради влошеното качество на водите на Офицерския плаж
- 11:40 Комплекс за социални услуги - ЦСРИ към Фондация „Владиславово“
- 11:39 Случай на Ку-треска във Варна
- 11:31 Петролът поевтиня след края на преговорите между САЩ и Иран в Швейцария