Крими 17.10.2025 19:20 Снимка: ДНЕС+
Изправят пред Темида двама за отвличането на жена в Гълъбово
Окръжна прокуратура - Стара Загора привлече към наказателна отговорност две лица. На П.М. (25 г.) и Ж.К. (19 г.) са повдигнати обвинения за отвличането на 19-годишна жена в град Гълъбово, съобщават от прокуратурата,
На 15 октомври 2025 г. двамата подсъдими отишли в района на една от бензиностанциите в град Гълъбово. Те знаели, че там 19-годишната дама, която преди известно време имала връзка с П.М.
Заради раздялата им на П.М. му хрумнала идеята да я отвлече. Пристигайки на бензиностанцията той я издърпал и я качил насилствено в автомобила, управляван от Ж.К. Половин час по-късно дамата успяла да слезе от колата и подала сигнал на телефон 112.
Двамата обвиняеми са задържани за срок до 72 часа. Спрямо тях в съда е внесено искане за налагане на мярка за неотклонение "задържане под стража".
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:17 Древен град на маите е открит непокътнат в джунглата на Мексико (видео)
- 18:09 Европа плаща с дъщерите си за експеримента на мултикултурализма и „разнообразието“
- 18:02 ЕС е готов да предостави помощ на Венецуела след земетресенията
- 17:55 Туск към поляците и украинците: Нужно е зачитане на историческата "истина и взаимно уважение"
- 17:47 ОбС Варна намали с 50% средства за проектиране на детски площадки заради съмнения за завишени цени
- 17:42 Николай Василев:Този бюджет си е свинщина
- 17:39 Иззеха 240 кг говежда лой без документи на ГКПП "Капитан Андреево"
- 17:35 Фискалният съвет за Бюджет 2026: Против сме държавните служители да се компенсират за осигуровките