Крими 19.09.2022 14:00 Снимка: ДНЕС+
Хванаха двама, ударили мъж с бутилка по главата в София и избягали
Двама мъже от Стара Загора са били задържани вчера в столичното Шесто РУ за нанесена телесна повреда, съобщи МВР.
Около 19.00 часа в събота бил получен сигнал, че пред заведение за бързо хранене в района на кръстовището на булевардите "Цар Борис III" и "Овча купел", млад мъж бил нападнат от двама непознати, които го ударили с бутилка по главата и избягали. Пострадалият е бил транспортиран в болнично заведение за оказване на медицинска помощ.
След предприетите издирвателни действия служители на Шесто РУ и техни колеги от отдел "Специализирани полицейски сили" при хванали извършителите - на 26 и 28 години, от Стара Загора.
По случая е образувано бързо производство за нанесена телесна повреда по хулигански подбуди. Събраните материали са докладвани в Софийската районна прокуратура.
CHF
|
1 | 2.10599 |
GBP
|
1 | 2.24061 |
RON
|
10 | 3.84295 |
TRY
|
100 | 3.87452 |
USD
|
1 | 1.65945 |
Последни новини
- 16:44 Ciel Dubai Marina - най-високият хотел в света, който отвори врати тази година
- 16:34 Те не приличат на хора: Фигурите от Убайд продължават да ни озадачават
- 16:22 "Радикална секта" се събра в Санкт-Петербург да се моли за Зеленски, 70 арестувани (видео)
- 16:11 Оплешивяването - драма, част от живота или... бизнес за милиарди
- 15:58 Терзиев: Достъпът до Витоша не е привилегия, а право
- 15:47 Снеговалежи блокираха над 1600 полета в САЩ
- 15:37 Редкоземните елементи – суровините на бъдещето и новата глобална игра между Китай, САЩ и ЕС
- 15:24 Почетоха паметта на загиналите преди 22 години при атентата в българската база в Кербала