Крими 29.09.2025 13:52 Снимка: ДНЕС+
Хванаха 18-годишен шофьор в момент на употреба на наркотици
Спипаха млад шофьор в момент на употреба на наркотици в Ловешко, съобщиха от полицията.
На 26 септември в село Торос екип униформени са забелязали паркиран на улицата автомобил без поставени регистрационни табели.
На шофьорското място е установен 18-годишен младеж в момент на употреба на наркотични вещества.
При претърсване на колата са намерени две опаковки с бяло кристалообразно вещество - метамфетамин.
Момчето е било задържано и по случая се води разследване.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:22 Икономистът Георги Вулджев: Предложеният проектобюджет е стъпка в правилната посока
- 15:19 Д-р Янко Станев: Да спрем с безразборното харчене, преди да е приет бюджета на Община Варна!
- 15:15 МТС: Забелязаните мазутни петна по крайбрежието не са от пресен нефтен разлив в Черно море
- 15:07 ЕС окончателно утвърди търговската сделка със САЩ за митата
- 14:59 Илияна Йотова: Достойните хора са тихи, но успехите им говорят шумно за тях
- 14:52 МРРБ: Приоритет на ПБ е развитието инфраструктурата чрез публично-частни партньорства и концесии
- 14:45 Шофьорът на тира, причинил катастрофата с три жертви вчера, е с 20 нарушения
- 14:37 Израел се изтегля от част от буферната зона в Южен Ливан