Крими 08.08.2025 09:18 Снимка: ДНЕС+
Дебора с първи коментар след пускането на Георги Георгиев на свобода
Дебора Михайлова заяви, че живее в страх и няма как да се възстанови след като стана жертва на домашно насилие. Тя не е съгласна с решението на Пловдивския окръжен съд. Вчера подсъдимият Георги Георгиев напусна ареста след като съдът намали от 25 хил. на 10 хил. лв. паричната му гаранция.
"Не се чувствам добре. Моето време минава в страх, аз се събуждам от всеки един шум, времето ми минава с болка, не мисля, че живота ми струва 10 хиляди лева", заяви Дебора пред БНТ.
Тя сподели, че не е очаквала такова решение.
"До вчера си мислех, че ние жените, които сме преживели домашно насилие сме защитавни от България, но явно съм грешала."
Според Дебора Михайлова делото се е протаквало умишлено.
"Явно в България престъпниците имат повече права от жертвите, дори и да искам няма как да обжалвам. Все още вярвам в българския съд и се надявам на бърза и справедлива присъда, Смятам, че все още има време, за да има как нещата да се случат, за да има присъда."
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:22 Светът е Олимпиада: Откриха зимните игри в Милано и Кортина
- 19:33 Държавните фирми са внесли рекордните 1.6 млрд. лв. дивидент през 2025 г.
- 19:25 Какви са били инвестициите на Епстийн в Силициевата долина
- 19:17 Тръмп: Необходимо е ядрено споразумение, което да замени договора Нов СТАРТ с Русия
- 19:10 Лидерът на опозицията Мария Мачадо: Нови избори във Венецуела са възможни до десет месеца
- 19:03 НАСА откри амоняк на спътника на Юпитер Европа – градивен елемент за живот
- 18:55 Опасно време в Гърция – властите призовават да не се пътува в наводнените области
- 18:47 Протест срещу масовите съкращения във „Вашингтон пост“: Демокрацията умира в мрака