Крими 12.08.2022 10:57 Снимка: ДНЕС+
Българка изчезна в Атина, издирват я от седмица
32-годишна българка от Русе е изчезнала в Атина. Тя се казва Биляна Спасова и е в неизвестност от 3 август. Преди да се загубят следите й, Спасова се е обадила на майка си и й е казала, че е била упоена и изнасилена, като са й взети дрехите и парите, съобщава Нова телезия.
Майка й веднага тръгва към Атина. В момента тя е там, но не успява да открие дъщеря си „Местната полиция е уведомена. Има репортажи по телевизията. Нямам новини. Хората, които са били около мястото, където е била, ми помагат.
„За съжаление, последно е видяна сама, но не е била психически адекватна. Странното е, че се е запознала с момче в хотел. Казаха, че е изглеждала щастлива”, разказа Ани Спасова.
По думите й дъщеря й е била в Атина заради медицински проблем, който е трябвало да разреши. Телефонът й е изключен и няма контакт с нея.
„Познанството с това момче е странно. По принцип тя не е влюбчива. Той е чужденец, но нищо повече не знам. Не знам дали е пребивавал в хотела, може би да, защото и двамата са били там”, каза още Спасова.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10599 |
GBP
|
1 | 2.24061 |
RON
|
10 | 3.84295 |
TRY
|
100 | 3.87452 |
USD
|
1 | 1.65945 |
Последни новини
- 21:02 Хороскоп за събота, 27 декември 2025 г.
- 19:36 Тръмп: САЩ нанесоха смъртоносен удар срещу "терористичната сган" ИДИЛ в Нигерия
- 19:25 Китай превръща Хайнан в безмитна врата към пазара от 1,4 милиарда души
- 19:15 Финансистът Виктор Папазов: За руските съдебни искове и бъдещето на ЕС
- 19:05 Япония прие рекорден бюджет за отбрана
- 18:54 Junge Welt: Атентатът срещу руския генерал Сарваров е акт на отчаяние
- 18:43 Специалисти: Хранителните стоки са поскъпнали с 35-50 процента и повече
- 18:31 Михаил Хазин: САЩ предават на Русия цяла Източна Европа, включително България