Крими 15.10.2025 15:03 Снимка: ДНЕС+
Арестуваха най-бързо изгонения от "Ергенът: Любов в рая" - пребил и душил приятелката си
В предаването Радослав Куцев упражни насилие към инфлуенсърката Габриела
Софийска районна прокуратура обвини и задържа 32-годишен мъж, нанесъл телесна повреда на жена в условията на домашно насилие. В прессъобщението на обвинението той е обявен с инициали - Р. К., като според медийни публикации това е Радослав Куцев, станал "известен" с рекордно бързото си изгонване от риалитито "Ергенът: Любов в рая", където пък упражни насилие към инфлуенсърката Габриела.
Събраните до момента доказателства сочат, че на 11 октомври около полунощ в София, обвиняемият е упражнил физическо насилие върху жената, с която живее във фактическо съжителство. Той я е стиснал с ръка за гърлото и й е нанесъл удари в областта на главата. Вследствие на това Куцев й е причинил лека телесна повреда.
По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл.131, ал.1, т.5а, вр. чл. 130, ал. 2 от НК, за което се предвижда наказание "лишаване от свобода".
Радослав Куцев е осъждан в миналото, но е реабилитиран.
Обвиняемият е задържан за срок до 72 часа с постановление на наблюдаващ прокурор.
Предстои да бъде внесено в съда искане от прокурор за вземане на постоянна мярка за неотклонение "задържане под стража" спрямо скандалния участник в "Ергенът: Любов в рая".
В интервю след излъчването на епизода Радослав заяви: "Подигравките също са вербална агресия, трябваше да изгонят и Габриела! Аз направих най-запомнящото се участие в "Ергенът" само за 30 минути."
Извън телевизионния формат Куцев се представя като модел, масажист и собственик на малък бизнес. В реалния живот твърди, че е далеч по-спокоен и скромен, отколкото видяха зрителите. "Пред камерите играех роля - малко бохем, малко непукист. Истинският Радо е различен", категоричен е той.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 00:28 Хороскоп за събота, 10 януари 2025 г.
- 19:49 Леонардо ди Каприо за смисъла на истинското кино
- 19:45 КЗК: Не се очаква поскъпване на лекарствата в страната
- 19:37 Калина Андролова: Чудовището на Франкенщайн приключва, и като за последно се е окопало в Европа
- 19:29 Медведев: Ударът с „Орешник“ по Украйна показва как се действа срещу „опасни психопати”
- 19:22 България е сред страните в ЕС с най-силен ръст на цените на жилищата
- 19:14 Техеран наруши мълчанието за бунта: Агенти-терористи от САЩ и Израел подклаждат протестите
- 19:06 Въвеждат данъчно облекчение за фирмите, инвестиращи в научноизследователска и развойна дейност