Крими 25.09.2025 16:10 Снимка: ДНЕС+
45-годишна жена уби с нож по-младият си приятел в ямболското село Зимница
Задържаха 45-годишна жена за убийство на 42-годишен мъж в село Зимница, община Стралджа.
Тежкото криминално престъпление е извършено около 22 ч. на 24 септември в частен имот, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Ямбол.
При скандал, прераснал в сбиване, жената е нанесла прободна рана с нож в областта на гърдите на мъжа, вследствие на което той е починал. Процесуално-следствените действия по случая продължават. Образувано е досъдебно производство, посочват от полицията.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:13 НЗОК хареса предложението на държавата за парите за здраве за 2026 г.
- 14:05 Цигарите поскъпват от август
- 13:57 КЗК започна проучване за високи цени на храни и напитки на Терминали 1 и 2 на Летище „Васил Левски“
- 13:49 Преполовен Мондиал 2026: Картината за елиминациите и класирането на третите отбори
- 13:42 Лукашенко спря ретранслаторите на границата с Украйна
- 13:36 ООН: Горещата вълна в Европа е цената, която плащаме за замърсяването с изкопаеми горива
- 13:28 Продадоха имението на Берлускони, купувачът е шейх от Катар
- 13:21 Демерджиев: Да се прегледа пътната настилка, съоръженията, знаковото стопанство и сервитутите