Крими 01.10.2025 13:29 Снимка: ДНЕС+
15-годишно момче от Перник със сигнал, че го пребиват вкъщи
Момче на 15 години е пострадало в условията на домашно насилие в Перник, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
Сигналът е бил подаден вчера от 15-годишния, който е съобщил, че баща му му е нанесъл побой.
Тийнейджърът е бил прегледан в болнично заведение, където е установено, че е с лека телесна повреда, причинена в условията на домашно насилие.
Пернишките полицаи са задържали бащата, който е на 42 години, за срок от 24 часа. Образувано е досъдебно производство. Работата продължава под надзора на прокуратурата.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:13 Рим контрира шефа на НАТО: Разрешили сме само логистични полети, а не въздушни удари срещу Иран
- 16:06 Депутатите приеха окончателно промените в Закона за съдебната власт
- 15:59 Рюте: Италия разреши 500 американски военни самолета да излетят от нейната територия
- 15:55 Стартира Лятната програма за групови занимания ,,Приключения около света"
- 15:52 ЕС отпусна първите 3,2 млрд. евро от новия заем за Украйна
- 15:45 Цените за строителството на жилища в България са с най-драстичен ръст в ЕС
- 15:41 Специалисти от КСУ-ЦСРИ към фондация „Владиславово“ се учиха на арттерапевтични техники
- 15:37 Лаура Кьовеши: Разследваме измами за над 45 млрд евро от бюджета на ЕС