Избрано 24.05.2022 10:02 Снимка: ДНЕС+
Депутат от ПП мами тарикатски, като ползва страницата на Уиз Еър за лична реклама
Депутатът Димитър Ташев от „Продължаваме промяната” използва официалната страница на Уиз Еър за лична реклама. За това съобщава синът на Арман Бабикян Хаго Бабикян във Фейсук.
„Влизаш в www.wizzair.bg и осъзнаваш, че си пренасочен към фейсбук страницата на Димитър Ташев - депутат от Продължаваме промяната. „Според профила му в Wikipedia е завършил с отличие специалност „Информационни технологии“ в Университета в Тампа, Флорида. Браво, Митко! Сега ти препоръчвам да завършиш и някой курс по маркетинг, за да разбереш как се изгражда един бранд. Какво за Бога е общото между унгарска нискотарифна авиокомпания и български народен представител? Wizz Air? Продължаваме Промяната?”, допълва още той.
Проверка на Tribune.bg също показа, че когато потребител отвори сайта на www.wizzair.bg излиза фейсбука профила на Димитър Ташев.
„Това е чиста измама с цел трупане на популярност. Изключително нелоялна практика-купил си е подобен домейн на оригиналния”, възмущават се потребители.

Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:17 Хороскоп за сряда, 4 февруари 2026 г.
- 19:32 Neue Zürcher Zeitung: Тръмп е прав - неконтролираната имиграция е съдбоносен въпрос за Европа
- 19:23 Григор Димитров подари букет червени рози във формата на сърце на любимата си Ейса за рождения й ден
- 19:15 Венецуелският петрол потече към САЩ: Износът скочи двойно под американски контрол
- 19:07 Инфантино: Забраната за руския футбол не постигна нищо, само породи омраза
- 19:00 Известен китайски дисидент: Западът няма морал да критикува Пекин за права и цензура
- 18:54 Испански F-18 прехванаха над Балтика руски Су-30, носещ два касетъчни боеприпаса РБК-500
- 18:47 FT: Украйна е съгласувала с Европа и САЩ план от няколко фази за спазване на бъдещо примирие с Русия