България 20.07.2024 17:49 Снимка: ДНЕС+
Пострадали от пожарите изгониха Петков и Денков - (ВИДЕО)
Пострадали от пожарите не приеха приветливо съпредседателя на ПП-ДБ Кирил Петков и бившия премиер акад. Николай Денков. Те ги нарекоха "екскурзианти" и ги изгониха от района на село Воден.
"Изчезвайте, екскурзианти такива! Изчезвайте, да ви няма. Екскурзианти не ми трябват", обърна се местен жител към Петков, който поиска да разговаря с него. Сцената се разигра пред кметството на селото.
Припомняме, че по-рано днес те се качиха на специално нает самолет, за да "огледат" от високо пожарите, вместо да отидат на терен и да видят какво реално могат да направят.
Нека не забравяме, че сходна беше и ситуацията в Карловските села след потопа през 2022г., когато Петков беше премиер. И тогава той беше позорно натирен от бедстващите региони.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.09943 |
GBP
|
1 | 2.22077 |
RON
|
10 | 3.84627 |
TRY
|
100 | 4.02621 |
USD
|
1 | 1.69586 |
Последни новини
- 19:30 CNN: Китай бързо разширява производството на ракети, докато САЩ се борят с проблеми с доставките
- 19:23 Легендата Де Роси отново е треньор в Серия "А"
- 19:15 Бургас стартира курс за екскурзоводи с 15 участници
- 19:07 Производители от Пловдив, Варна и Сливен отличени в конкурса „Най-добра българска фирма на годината“
- 19:00 Кафето – енергия, концентрация и ползи за здравето
- 18:52 Wall Street Journal: Русия е на път да постигне първата голяма победа след превземането на Бахмут
- 18:44 Внукът на цар Симеон II заминава за Шаолин след парад като гвардеец в Елин Пелин
- 18:36 Кремъл: Законните интереси на "Лукойл" трябва да бъдат зачитани