България 19.02.2025 18:29 Снимка: ДНЕС+
Мъж се самоуби в столична болница
Мъж сложи край на живота си в столична болница.
Пациентът е починал на 18 февруари малко след 19:00 ч. Той е бил настанен в мъжкото отделение по психиатрия на болницата.
На място веднага били изпратени служители на 4-то РПУ. Униформените установили, че починалият е 53-годишен мъж.
По непотвърдена до момента информация това е бил пети опит за самоубийство на мъжа, който за съжаление е завършил фатално, предаде "Труд".
Близките му са го лекували в болницата именно с цел да бъде защитен и да не посегне на живота си.
Мъжът от години се е борил със суицидни и натрапливи мисли. По случая предстоят процесуално-следствени действия. Засега официална информация от болницата няма.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:17 Древен град на маите е открит непокътнат в джунглата на Мексико (видео)
- 18:09 Европа плаща с дъщерите си за експеримента на мултикултурализма и „разнообразието“
- 18:02 ЕС е готов да предостави помощ на Венецуела след земетресенията
- 17:55 Туск към поляците и украинците: Нужно е зачитане на историческата "истина и взаимно уважение"
- 17:47 ОбС Варна намали с 50% средства за проектиране на детски площадки заради съмнения за завишени цени
- 17:42 Николай Василев:Този бюджет си е свинщина
- 17:39 Иззеха 240 кг говежда лой без документи на ГКПП "Капитан Андреево"
- 17:35 Фискалният съвет за Бюджет 2026: Против сме държавните служители да се компенсират за осигуровките