България 21.07.2021 19:30 Снимка: ДНЕС+
България дарява на Кралство Бутан 172 500 ваксини срещу COVID-19
Утре, 22 юли, 9 часа, 172 500 ваксини с производител AstraZeneca ще бъдат транспортирани от „Бул Био – НЦЗПБ“ до летище София, съобщиха от Министерство на здравеопазването.
На 14 юли Министерският съвет прие Решение за одобряване на проект на тристранно споразумение за дарение на ваксини срещу COVID-19 между Република България, Кралство Бутан и AstraZeneca и проект на двустранно споразумение за дарение на ваксини срещу COVID-19 между Република България и Кралство Бутан.
Утре, 22 юли, пред „Бул Био - НЦЗПБ“, в 9 часа, брифинг за медиите ще даде изпълнителният директор на ИАЛ маг.-фарм. Богдан Кирилов.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:24 Бури и наводнения връхлетяха част от Централна Европа
- 09:17 Тръмп: Ако иранците затворят Ормузкия проток, ще останат без държава
- 09:09 Обидиха се масово: Трима президенти на Украйна връщат отличията си в Полша
- 09:01 Преговорите в Щвейцария между САЩ и Иран бяха временно прекъснати след 80 минути дискусии
- 08:54 Д-р Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия, избран от Националната мюсюлманска конференция
- 08:46 Петър Витанов: Бюджетът ще наложи икономии във всички ведомства
- 08:38 Владислав Горанов: ПБ да покаже воля за по-бърза консолидация, иначе ще агонизираме
- 08:31 Президентът: България държи златна карта – днес големите проекти минават през нашата страна