България 04.02.2025 13:07 Снимка: ДНЕС+
16-годишно момче припадна на улицата след употреба на вейп
Тийнейджър припадна на улица в Разград след употреба на вейп.
Сигналът е подаден рано сутринта в понеделник.
16-годишният младеж е припаднал на тротоара до Средношколското общежитие в областния град.
В хода на предприетите оперативно-издирвателни действия е установено, че тийнейджърът е употребил вещество от електронна цигара с неустановено съдържание. Впоследствие вейпът е открит в обитаваната от него стая в общежитието.
Момчето е настанено в МБАЛ-Разград. По случая е образувано досъдебно производство.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:59 Кабинетът "Радев" замразява минималната заплата на 620,20 евро до 2028 г.?
- 13:57 Политическата криза в Румъния продължава
- 13:50 Tрима загинали след серия разрушителни торнада в САЩ
- 13:45 Кирил Димов, бивш шеф на ДАНС-Варна: Изгонването на Невзоров от България беше заради "пране на пари"
- 13:42 Над 40 са вече сигналите за мазут по плажове в Бургаско
- 13:41 Варна почете героите, спасили града след взрива на танкера "Ерма"
- 13:35 Министър Петрова обсъди с делегация от САЩ финалните стъпки за безвизово пътуване
- 13:33 Шест досъдебни производства за "Баба Алино" има във варненската прокуратура