
Варна<+> 05.08.2024 09:38 Снимка: ДНЕС+
За втори път: Лична драма и самоубиец на Аспарухов мост държат полицията на крак повече от 12 часа
За втори път мъж на 38 години прави опит да се самоубие, скачайки от Аспарухов мост, съобщиха от полицията за ДНЕС+.
Мъжът е седнал на рампа под моста, която представлява обслужващо техническо съоръжение и разговаря от снощи от 20:00 ч. с експерти и психолози, които за пореден път се опитват да го разубедят да не слага край на живота си.
На място от снощи са екипи на полицията, пожарната и експерти, но човекът поставил условия, свързани с личните му отношения със съпругата му.
Новият опит за самоубийство на младият мъж предизвика задръстване на моста, тъй като на мястото се намират автомобилите на полицията и е отцепен участъка около него.
Драмата се разиграва в платното посока Варна.
Очакваме щастлива развръзка на личната драма на Аспарухов мост и този път, обнадеждени са от ОД на МВР-Варна.
От години мостът е "привлекателно" място за такъв тип деяния, като доста от тях за съжаление са в черната статистика.
По материала работи Геновева Михайлова, ДНЕС+
Още по темата
![]() |
1 | 2.09247 |
![]() |
1 | 2.28618 |
![]() |
10 | 3.8512 |
![]() |
100 | 4.19993 |
![]() |
1 | 1.6688 |
Последни новини
- 21:44 Хороскоп за вторник, 1 юли 2025 г.
- 19:36 Кметът на Враца и член на Изпълкома: Привличането на млади чужденци е по-добрият ход за клубовете
- 19:29 Първа група от 20 български пожарникари замина за Гърция
- 19:22 Турската полиция задържа над 50 души на забранено ЛГБТ+ шествие в Истанбул
- 19:17 Граждански организации от цяла София въстават срещу ППДБСС и Васил Терзиев
- 19:14 Кеворк Кеворкян: Марсианци
- 19:07 "Дойче веле": Източна Европа планира минен пояс срещу Путин
- 19:02 Потребителската кошница е поевтиняла с 3 лева за седмица