Варна<+> 22.12.2022 08:45 Снимка: ДНЕС+
„Вълшебства“ в Апелативния съд във Варна
Не едно, а 37 вълшебства вече са в Апелативния съд във Варна. Творбите са част от колективната изложба на любимите ни художници от школа „Дедал“. Не само за Коледните и Новогодишните празници, а в продължение на два месеца произведенията ще останат в арт салона на петия етаж в Съдебната палата. Освен радост на сетивата и душите, творбите могат да бъдат превъзходен Коледен подарък.
Това е петата експозиция за тази година на младите хора, изучаващи изкуства в школа „Дедал“. Тя събира на едно място рисунка, живопис, фотография, пластика, дигитални изкуства.
"Зимно настроение, заснежено притихнало селце, костенурче с весела коледна шапка, приказна сватба или палави котараци в атака на елхата. Посетете изложбата, за да намерите още много заряд за усмивки!", призовават от Апелативния съд в морската столица.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:09 Чистката в МВР продължава: Дечев уволни и шефа на "Вътрешна сигурност" ст. комисар Даниел Луков
- 08:58 Масови протести срещу правителството на Бабиш в Чехия
- 08:47 Питър Тийл въоръжава САЩ с AI: Palantir става мозъкът на войната
- 08:37 Mинистър Дечев: Нови 510 превозни средства и 34 дрона охраняват границата, обстановката е спокойна
- 08:28 Орбан: Лидерите на ЕС спряха да защитават европейските интереси
- 20:20 Хороскоп за неделя, 22 март 2026 г.
- 19:34 Министерството на правосъдието обжалва във ВАС оставането на Сарафов на поста и.ф.главен прокурор
- 19:25 Костадинов на старта на кампанията: Само свободен народ може да има независима държава