Варна<+> 03.03.2025 17:11 Снимка: live.varna.bg
Състезатели от различни възрасти взеха участие в 62-рата Щафетна обиколка на Радио Варна
Над 250 участници от всички възрасти, разделени в 40 отбора, премериха сили и бързина в 62-то издание на традиционната Щафетна обиколка на Радио Варна. Събитието се организира ежегодно по повод националния празник - 3 март.
Кметът Благомир Коцев поздрави участниците и им пожела успех. Заедно със заместник-кмета с ресор спорт в Община Варна Илия Коев участваха в награждаването на част от призьорите в различните групи в лекоатлетическата щафета.
Състезанията се провеждат в четири дисциплини – бягане, колоездене, плуване и спортно катерене. Участват както състезатели от различни спортно клубове, така и любители на спорта, в тома число деца, ветерани и хора с увреждания.
Лекоатлетическата щафета на Радио Варна е най-мащабно спортно събитие за аматьори в града. То се организира от 1962 г. и оттогава само веднъж не се е състояло заради лоши метеорологични условия. Щафетата се провежда със съдействието на Община Варна.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:24 Даян Крюгер на 50. Кои са тайните на актрисата за перфектната ѝ визия?
- 15:13 Кметът на Смолян отмени бедственото положение заради свлачището на пътя към Пампорово
- 15:02 Зеленски назначи Поклад за временен ръководител на Службата за сигурност на Украйна
- 14:52 Кристиян Шкварек: Демерджиев каза пълна лъжа за посещението си в САЩ
- 14:41 Голям горски пожар в Норвегия унищожи над 100 жилища, огънят все още е извън контрол
- 14:30 Украински дронове убиха 7 души и раниха десетки при удар по логистичен център в Русия
- 14:18 Той рисувал Луната 80 години преди Леонардо
- 14:05 Земетресение с магнитуд 5,0 разтърси Югоизточна Турция