Варна<+> 01.06.2024 12:35 Снимка: ДНЕС+
Национален турнир по акробатичен рокендрол събира деца от цялата страна днес във Варна
Националният турнир по акробатичен рокендрол за купа „Морска звезда” събира днес, 1 юни, деца от цяла България във Варна.
Всички любители на акробатичния рокендрол могат да посетят състезанието и да наблюдават изпълненията на българските изпълнители безплатно.
Официалното откриване на събитието е в 13:30 часа в Многофункционален спортен комплекс "Владислав Варненчик", където ще продължи състезателната програма и финалите.
В турнира ще участват деца, юноши и младежи от клубовете в София, Пловдив, Ловеч и Варна. Младите таланти ще се състезават в класовете „Соло”, ”Деца”, ”Юноши”, ”Капъл денс шоу”, ”В”, формации ”Момичета”, формации ”Девойки”, „Сеньори“ и др.
Организатор на събитието е клуб по танци „Стар денс“ с главен треньор Радостина Енчева, със съдействието на Община Варна и Българска федерация по акробатичен рокендрол.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:34 Юлиян Ненчев: Подборът на хора около Радев в Плевен буди сериозни въпроси (ВИДЕО)
- 19:23 Два индийски танкера с втечнен газ пресякоха Ормузкия проток
- 19:13 Пентагонът: Нанесохме прецизни удари по 90 военни цели на остров Харг
- 19:02 CNN: Смъртта на Али Хаменей създаде нови проблеми, Тръмп няма Делси Родригес в ръкава си
- 18:52 Le Parisien: Руската армия получи ново страховито оръжие - зенитни управляеми ракети 9М333
- 18:42 Терминалът във Фуджейра в ОАЕ пламна след ирански удар, в Шарджа е потопен американски танкер
- 18:31 Руският посланик в Букурещ: Радикални групировки в Румъния не крият, че се бият за ВСУ
- 18:20 89% от левовете са изтеглени от обращение