Варна<+> 15.06.2023 09:29 Снимка: ДНЕС+
Двама шофьори седнали зад волана с над 2 промила алкохол в кръвта засякоха във Варненско
38 и 51-годишни мъже са задържани в полицейския арест за шофиране след употреба на алкохол. Те били засечени в Провадия и в с. Звездица, от екипи на РУ – Провадия и Четвърто РУ.
Нарушителите били спрени за проверка вчера и при тест с алкодрегер станало ясно, че са се качили зад волана след употреба на алкохол- над 2 промила.
По-младият бил неправоспособен, а другият водач е инспектиран, след като самокатастрофирал.
Мъжете са задържани с полицейска мярка за срок до 24 часа. Срещу тях са образувани бързи производства.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:53 109 случая на салмонелоза са регистрирани в Европа, има починали
- 17:32 Армията в Уганда дръпна шалтера на водещи медии в страната
- 17:21 Окосената трева не е отпадък - защо е по-добре да я оставим в градината
- 17:08 Паника в Египет - Салах е под въпрос за първия елиминационен мач в историята на страната
- 16:55 Три денонощия след труса извадиха 11-годишно момче, затиснато на 3 м под земята (видео)
- 16:42 18-годишен младежки национал на Венецуела е сред загиналите при земетресенията в страната
- 16:29 Битката на континентите: Европа класира 13 отбора, но процентно не е №1 в груповата фаза
- 16:17 За първи път в България беше оперирано "пеперудено дете"