Варна<+> 22.05.2024 22:17 Снимка: ДНЕС+
Четирима души са в болница, Мерцедес ги помете на спирката на МБАЛ "Св. Анна" във Варна (СНИМКИ)
Три жени и мъж са в болница, Мерцедес ги помете на спирката на входа на МБАЛ "Св. Анна" във Варна.
Водачът, мъж на 20 -годишен, управлявал лек автомобил на марката "Мерцедес", който излиза от паркинга на Лидъл, прави ляв завой от Битоля към Цар Освободител, губи контрол, занася се и и се забива в спирката.
Пострадали са четирима души, заявиха от ОД на МВР-Варна.

Според очевидци, пътници, които в момента на удара са били в автобус, който се е движел по линия № 20, са слезли и по думите им са "раздали правосъдие на място" над водача на автомобила.
Още по техни думи, става ясно, че едната от пострадалите жени е с много тежка травма на единия крайник.

По материала работи Геновева Михайлова, ДНЕС+
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:17 Тръмп: Ако иранците затворят Ормузкия проток, ще останат без държава
- 09:09 Обидиха се масово: Трима президенти на Украйна връщат отличията си в Полша
- 09:01 Преговорите в Щвейцария между САЩ и Иран бяха временно прекъснати след 80 минути дискусии
- 08:54 Д-р Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия, избран от Националната мюсюлманска конференция
- 08:46 Петър Витанов: Бюджетът ще наложи икономии във всички ведомства
- 08:38 Владислав Горанов: ПБ да покаже воля за по-бърза консолидация, иначе ще агонизираме
- 08:31 Президентът: България държи златна карта – днес големите проекти минават през нашата страна
- 23:48 Делегацията на Техеран напусна преговорите със САЩ заради заплахите на Тръмп