Варна<+> 04.03.2024 16:02 Снимка: ДНЕС+
Благотворително семейно рисуване организират във Варна
Събитието "Да пробудим пролетта - рисуваме с кауза" ще се проведе от 18.00 ч. на 6 март в Карин дом във Варна.
Проявата е благотворителна и в подкрепа на Детския фонд на Карин дом. Със събраните средства ще бъдат подпомогнати повече деца и семейства, за да получат качествени терапевтични услуги и дългосрочна подкрепа още от най-ранна възраст.
В събитието ще участва Веселин Деков - приятел и съмишленик на Карин дом, по професия счетоводител и преподавател по счетоводни дисциплини в Икономическия университет във Варна.
Веселин се занимава с изкуство, откакто се помни, но в последните няколко години все по-активно и все по-осъзнато, споделят организаторите.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.09898 |
GBP
|
1 | 2.23268 |
RON
|
10 | 3.8428 |
TRY
|
100 | 3.90089 |
USD
|
1 | 1.66994 |
Последни новини
- 11:24 Тома Биков: Рая Назарян няма да иска да бъде служебен премиер
- 11:13 Първан Симеонов: Ако каца, за Радев ще е най-добре да е точно преди изборите. А най-удобно - лятото
- 11:04 Колоната, издигната в чест на Марк Аврелий, ще бъде почистена с лазерна техника
- 10:54 Лидер на руска рок група загина на фронта в Украйна
- 10:48 Проф. Костадин Ангелов: В политиката няма място за вдигнати юмруци, шамари и ритници
- 10:43 Инициативен комитет в Несебър ще прави партия "Трети март"
- 10:32 Малена Замфирова с пето място в Давос, а мъжете ни не преодоляха осминафиналите
- 10:22 Вандали счупиха с камък прозорец на варненския офис на "Възраждане"