
Варна<+> 09.01.2025 15:27 Снимка: ДНЕС+
Без зрители и журналисти на контролата на Черно море с румънския Фарул
Черно море продължава подготовката си за пролетния дял от шампионата в efbet Лига. От началото на седмицата „моряците“ се готвят двуразово, като сутрешните занимания са бегови. В понеделник и вторник „зелено-белите“ проведоха бягане в Екопарк-Варна. След обед тренировките са с топка на стадион „Младост“, съобщиха от клуба.
В следващите три дни заниманията ще са по веднъж на ден, а в събота варненци ще изиграят първата си контрола от подготовката. Тимът на Илиан Илиев ще гостува в Констанца на Фарул, като спарингът ще е от 14 часа. На стадиона в северната ни съседка няма да бъдат допускани зрители и журналисти.
На облекчен режим продължават да се подготвят Андреяс Калкан и Цветомир Панов. Те със сигурност пропускат спаринга в Румъния.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09763 |
![]() |
1 | 2.25951 |
![]() |
10 | 3.85552 |
![]() |
100 | 4.16246 |
![]() |
1 | 1.67882 |
Последни новини
- 23:20 Росен Желязков в Карлово: Левски трябва да бъде компасът в сърцето ни
- 23:18 Радев от град Левски: Делото на Апостола остава непреходно във времето, но и провокира нашата съвест
- 23:17 Протести в подкрепа на варненския кмет Благомир Коцев се проведоха в София и Варна
- 21:56 България почете Апостола на свободата: Отбелязахме 188 години от рождението на Васил Левски
- 21:39 Хороскоп за събота, 19 юли 2025 г.
- 19:31 "Хамас" се стяга за дълга война с Израел
- 19:25 Верижна катастрофа с 5 автомобила образува тапа на АМ "Тракия"
- 19:17 СО предала всички документи, поискани от областната администрация за парк "Врана"