Спорт 27.06.2023 15:22 Снимка: ДНЕС+
Защо Леброн Джеймс събори имението си за близо 37 милиона долара
След като Лос Анджелис Лейкърс загубиха в плейфите от Денвър Нъгетс, Леброн Джеймс загатна, че може и да помисли колко точно още ще продължи кариерата му.
Но не очакваме да се откаже много скоро, защото самият той е заявявал, че иска да остане достатъчно дълго, за да може да играе в един отбор с големия си син Брони. Каквото и да направи Краля на паркета ще бъде разбрано от всички фенове. Не същото важи обаче извън него.
В социалните мрежи много хора не могат да разбера защо Джеймс е предприел пълно разрушаване на имение в Лос Анджелис, което закупи през 2020 г. за сумата от 36.8 милиона долара. Точно така, Краля напълно е разрушил имението, в което някога е живяла Одри Хепбърн.
Имотът бе закупен от баскетболиста преди три години, като до момента той е подготвял всички необходими документи и разрешителни, за да срине къщата до основи. Според ClutchPoints, идеята на Леброн Джеймс е на нейно място да построи нова, която да бъде неговата мечтана.
Имението е построено през 30-те години на миналия век от актьора Чарлз Бойър, а по-късно е продадено на милиардера Хоуъд Хюс, който пък го продава на Одри Хепбърн. След това е било притежание на няколко не толкова популярни богати хора.
На територията на имението е имало тенис корт, кино салон и цели седем камини. На снимки от въздуха се вижда как имението вече е заличено и в имота кипи усилена работа по изграждането на новия дом на Леброн Джеймс. Към момента не е ясно колко ще му струва това удоволствие./lifestyle.bg
Още по темата
-
-
-
Везенков и "Кингс" удариха пак "Лейкърс" на ЛеБрон
преди 2 години
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:43 Хороскоп за сряда, 18 март 2026 г.
- 19:34 FT: САЩ позволиха на Иран да продава петрол и за по над 140 милиона долара на ден
- 19:27 Доброволци спасиха овце, пропаднали в 300-метрова пропаст край Кърджали
- 19:20 Проф. Семов: Позор е отказът на правителството да си мръдне пръста за 150 г. от Априлското въстание
- 19:11 Украйна прие предложението на ЕС за помощ за възстановяването на нефтопровода "Дружба"
- 19:05 В Деня на социалната работа Фондация „Владиславово“ се гордее с 30 години опит и професионализъм
- 19:03 Шойгу: Мрежа от 56 държави извършва саботажи и диверсии срещу ключови руски обекти
- 18:55 Кристиан Вигенин: Европа плаща най-високата цена за войната в Иран