Вардар – Скопие се тества за СПИН
Спорт 01.03.2006 13:05
Целият футболен отбор на Вардар (Скопие) ще мине утре тестове за СПИН, съобщават медиите в Македония. Играчите искат да бъдат сигурни, че не са се заразили от нигериеца Адамс, който почина преди няколко дни в инфекциозната болница в Скопие.
Африканецът игра през последните три сезона в македонското първенство. Различни учреждения си прехвърлят помежду си вината за това, че болестта не е била открита по-рано.
„СПИН-ът не е измислен в Македония, а е донесен от Африка. Мисля, че държавните органи трябва да реагират адекватно при влизането на чужденците в Македония” – заявява Ванчо Таковски, президент на Беласица (Струмица) пред вестник “Вест”. Информацията е на Дарик радио.
Африканецът игра през последните три сезона в македонското първенство. Различни учреждения си прехвърлят помежду си вината за това, че болестта не е била открита по-рано.
„СПИН-ът не е измислен в Македония, а е донесен от Африка. Мисля, че държавните органи трябва да реагират адекватно при влизането на чужденците в Македония” – заявява Ванчо Таковски, президент на Беласица (Струмица) пред вестник “Вест”. Информацията е на Дарик радио.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 23:56 Хороскоп за четвъртък, 25 юни 2026 г.
- 19:33 ЕК предлага: "Европол" да има представителства във всички страни от ЕС
- 19:23 Тръмп нареди проверки заради цената на бензина в САЩ
- 19:15 „Ростех“ разкри тайното оръжие на Т-90М:След 200 промени танкът става още по-опасен на бойното полe
- 19:07 В Англия след грешната стъпка: Без паника, но така няма да стане
- 19:00 Докато светът говори за AI, Китай спечели друга ключова технологична битка срещу САЩ
- 18:54 Редки цветове и прецизна изработка на мозайка в храма на Херакъл в Хераклея Синтика
- 18:47 FT: Хегсет освобождава командващия сухопътните войски на САЩ в Европа