Спорт 09.12.2021 13:47 Снимка: ДНЕС+
УЕФА официално отложи мач на Тотнъм
Срещата трябваше да се проведе тази вечер от 22:0 часа българско време в английската столица.
Европейската футболна централа (УЕФА) потвърди, че двубоят на Тотнъм в Лигата на конференциите срещу Рен е отложен.
„Шпорите“ обаче имат сериозен брой заразени футболисти и хора от персонала с COVID-19. Според информациите 13 души са дали положителна проба тази седмица. Но след като клубът от северен Лондон първоначално обяви, че мачът няма да се проведе, и Рен, и УЕФА отговориха, настоявайки, че не е взето официално решение.
Управителният орган обаче официално отмени мача днес, като допълнително ще бъде уточнено кога ще се проведе.
„Можем да потвърдим, че мачът Тотнъм – Рен няма да се проведе тази вечер. Допълнителна информация ще бъде обявена след време“, се казва в официалното изявление.
Остава неясно дали „шпорите“ ще имат достатъчно играчи, за да се изправят срещу Брайтън във Висшата лига в неделя./tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10599 |
GBP
|
1 | 2.24061 |
RON
|
10 | 3.84295 |
TRY
|
100 | 3.87452 |
USD
|
1 | 1.65945 |
Последни новини
- 16:11 Четирима българи са задържани в Гърция за незаконен превоз на овце
- 16:02 Борисов: България е беше единствената държава в ЕС, която не е получила никакви средства по ПВУ
- 15:53 Шофьор на лека кола пострада при катастрофа с товарен автомобил край Петрич
- 15:44 Задържаха 8 мъже за отвличането на млада жена в етрополското село Дъбова махала
- 15:35 МВР: Пазете се от измами във връзка с еврото, не давайте лични и банкови данни на непознати
- 15:27 Още се увеличават пътуванията на българи зад граница и посещенията на чужденци у нас
- 15:18 Авария спря влаковете между Гурково и Твърдица от Подбалканската жп линия
- 15:09 През 2026 г. дългът ще нарасне с 283 лв. в секунда