Спортът по телевизията днес, 30 юни 2020 г.

Спорт 30.06.2020 07:55 Снимка: ДНЕС+

Спортът по телевизията днес, 30 юни 2020 г.

08:00 Ring.BG: Звездите на футбола
08:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция 2017, четвъртфинал, Халеп - Свитолина
08:00 Diema Sport: Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Маями Хийт, мач №6 от финалната плейофна серия на НБА (2012-13) /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Наполи - СПАЛ
09:00 Film Plus: Футбол: Гранада - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:30 Eurosport: Тенис: Седмицата на Симона Халеп, първа част
09:55 BNT 3: Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Стан Вавринка /Швейцария/ - Роджър Федерер /Швейцария/ - четвъртфинална среща
10:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Интер
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - Ботев Враца, мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига /п/
11:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2020г. Кълъмбъс Блу Джакетс - Минесота Уайлд
11:45 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Торино
12:00 Film Plus: Тенис: Анастасия Потапова - Лейла Ани Фернандес (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
12:00 Nova Sport: Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
13:00 Diema Sport: Баскетбол: "Далас Маверикс 2011", предаване за НБА /п/
13:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2020г. Ню Йорк Рейнджърс - Вашингтон Кепитълс
13:00 Max Sport 3: Серия А: Бреша - Дженоа
13:45 Film Plus: Тенис: Лин Жу - Сию Уан (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
14:00 Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 6-и епизод /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Бристъл Сити - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Мач от efbet Лига /п/
14:20 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Австралия - САЩ
15:00 Film Plus: Тенис: Гаел Монфис - Норберт Гомбос (Open Sud de France, Монпелие; ATP 250 - III четвъртфинал, повторение)
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, трети кръг, Шарапова - Вожняцки
15:30 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Лече
16:00 Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/
16:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Етър, мач от efbet Лига /п/
16:30 Film Plus: Футбол: Реал Сосиедад - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Чикаго Булс, мач №5 от първи кръг на плейофите на Източната конференция на НБА (1988-89)
17:00 Eurosport 2: Тенис: Седмицата на Симона Халеп, втора част
17:30 Max Sport 3: Серия А: "Преди кръга"
18:00 BNT 3: Треска за футбол Порто - Брага - финал на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2010-2011 г./
18:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, полуфинален мач реванш за Купата на България /п/
18:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Волфсбург - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
18:00 Nova Sport: Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2 /п/
18:30 Film Plus: Футбол: Еспаньол - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
18:30 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2006г. Каролина Хърикейнс - Едмънтън Ойлърс, Финална серия за Купа Стенли, втора среща
19:00 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
19:00 Ring.BG: Звездите на футбола
19:00 Diema Sport 2: Футбол: Милуол - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип, директно
19:30 Max Sport 1: "Тенис Юнайтед" Магазинно предаване
20:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
20:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция 2017, четвъртфинал, Халеп - Свитолина
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
20:00 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Бразилия - Аржентина - четвъртфинална среща
20:30 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
20:30 Max Sport 3: Серия А: Торино - Лацио
21:00 Diema Sport 2: "Сто във Висшата лига: Марк Шварцер", предаване за английски футбол /п/
21:00 Nova Sport: Баскетбол: Финал на испанската баскетболна лига, директно
21:00 Eurosport: Тенис: Седмицата на Симона Халеп, втора част
21:30 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 31-ви епизод
21:30 Film Plus: Тенис: Онс Жабер - Катерина Синякова (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
22:00 TV+: Футбол: Барселона - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Diema Sport: Футбол: Мач от efbet Лига /п/
22:15 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
22:45 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
22:45 Max Sport 3: Серия А: Дженоа - Ювентус
22:50 Film Plus: Тенис: Елис Мертенс - Циан Уан (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
23:00 BNT 3: Треска за футбол Порто - Брага - финал на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2010-2011 г./
23:10 Nova Sport: Футбол: Милуол - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
CHF CHF 1 1.83044
GBP GBP 1 2.17464
RON RON 10 4.03738
TRY TRY 10 2.51315
USD USD 1 1.72639