08:00 |
BNT 3: Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /6 епизод/ |
08:00 |
Ring.BG: Звездите на футбола |
08:00 |
Diema Sport: Баскетбол: Милуоки Бъкс - Филаделфия Севънтисиксърс, мач №7 от полуфиналната плейофна серия на Източната конференция на НБА /п/ |
08:00 |
Diema Sport 2: Баскетбол: Денвър Нъгетс - Сан Антонио Спърс, мач №2 от първи кръг на плейофите на Западната конференция на НБА (1984-85) /п/ |
08:00 |
Max Sport 3: Серия А: Дженоа - Парма |
09:00 |
Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Атлетико /М/ (Ла Лига, сезон 2009/2010) |
09:15 |
BNT 3: Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Новак Джокович /Сърбия/ - Рафаел Надал /Испания/ - четвъртфинална среща |
09:30 |
Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете |
09:30 |
Diema Sport: Баскетбол: "Боб Петит", биографично предаване на НБА /п/ |
09:30 |
Nova Sport: Футбол: Престън Норт Енд - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ |
09:30 |
Eurosport: Тенис: Ултимативно тенис шоу, ден 4 и ден 5 |
10:00 |
Diema Sport: Футбол: Мач от efbet Лига /п/ |
10:00 |
Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/ |
10:00 |
Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Лече |
11:30 |
Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед - Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ |
12:00 |
Diema Sport: Баскетбол: "Кид и Хил", предаване за НБА, втора част /п/ |
12:00 |
Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига /п/ |
12:00 |
Max Sport 3: Серия А: Бреша - Дженоа |
12:30 |
Diema Sport: Баскетбол: Сиатъл Суперсоникс - Хюстън Рокетс, мач №6 от полуфиналната плейофна серия на Западната конференция на НБА (1986-87) |
13:00 |
Film Plus: Тенис: Юлия Путинцева - Белинда Бенчич (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение) |
14:00 |
Diema Sport 2: "Голямото интервю: Ектор Бейерин", предаване за английски футбол /п/ |
14:00 |
Nova Sport: Футбол: Бристъл Сити - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, директно |
14:00 |
Max Sport 3: Серия А: Каляри - Торино |
14:30 |
Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно |
14:45 |
Film Plus: Тенис: Каролина Плишкова - Онс Джабер (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение) |
15:00 |
Diema Sport: Футбол: Шефилд Юнайтед - Арсенал, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, директно |
15:00 |
Eurosport 2: Тенис |
15:45 |
Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 6-и епизод |
16:00 |
Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/ |
16:00 |
Max Sport 3: Серия А: Лацио - Фиорентина |
16:15 |
Diema Sport 2: Футбол: Нотингам Форест - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип, директно |
16:45 |
Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига, сезон 2008/2009) |
16:55 |
Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно |
17:15 |
Diema Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 6-и епизод /п/ |
17:45 |
Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно |
18:00 |
Nova Sport: Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига, директно |
18:00 |
Diema Sport: Футбол: Лестър Сити - Челси, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, директно |
18:00 |
BNT 3: Треска за футбол Ливърпул - Севиля - финал на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2015-2016 г./ |
18:00 |
Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2003г. Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс, Финална серия за Купа Стенли, седма среща |
18:15 |
Eurosport: Тенис: Ултимативно тенис шоу, ден 6, директно |
18:15 |
Max Sport 3: Серия А: Милан - Рома |
18:30 |
Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, директно |
18:40 |
Film Plus: Футбол: Бетис - Севиля (Ла Лига, сезон 2012/2013) |
19:00 |
Max Sport 1: "Тенис Юнайтед" Магазинно предаване |
19:00 |
Ring.BG: Звездите на футбола |
19:55 |
Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно |
20:00 |
Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване |
20:00 |
BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Полша - Русия |
20:00 |
Max Sport 2: Серия А: Наполи - СПАЛ |
20:25 |
Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно |
20:30 |
Diema Sport: Студио "Футбол", директно |
20:30 |
Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, директно |
20:30 |
Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Каролина Плишкова (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение) |
20:30 |
Max Sport 3: Серия А: Удинезе - Аталанта |
20:30 |
Eurosport: Тенис |
21:00 |
Nova Sport: Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига, директно |
21:00 |
Diema Sport: Футбол: Мач от efbet Лига, директно |
22:25 |
Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно |
22:30 |
Film Plus: Тенис: Дженифър Брейди - Гарбине Мугуруса (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение) |
22:45 |
Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/ |
22:45 |
Max Sport 3: Серия А: Парма - Интер |
22:55 |
Diema Sport: Студио "Футбол", директно |
23:00 |
Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 6-и епизод /п/ |
23:25 |
BNT 3: Треска за футбол Ливърпул - Севиля - финал на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2015-2016 г./ |
23:30 |
Diema Sport: Футбол: Лестър Сити - Челси, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/ |
23:30 |
Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Арсенал, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/ |