Спортът по телевизията днес, 3 юли 2020 г.

Спорт 03.07.2020 08:08 Снимка: ДНЕС+

Спортът по телевизията днес, 3 юли 2020 г.

08:00 Ring.BG: Звездите на футбола
08:00 Diema Sport: Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Детройт Пистънс, мач №4 от финалната плейофна серия на НБА (1988-89) /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Селта - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:30 Eurosport: Тенис легенди: Водкаст интервю със Симона Халеп
10:00 Nova Sport: Футбол: Хъл Сити - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Витоша, мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
10:30 Eurosport: Тенис: Седмицата на Симона Халеп, четвърта част
11:00 Film Plus: Тенис: Дария Касаткина - Камила Джорджи (Lyon Open, Лион; WTA International - I четвъртфинал, повторение)
12:00 Nova Sport: Баскетбол: Барселона - Баскония, финал на испанската баскетболна лига /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
12:50 BNT 3: Треска за футбол Всички голове от световното първенство 2018 г.
13:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Наполи
13:10 Film Plus: Тенис: София Кенин - Осеан Додин (Lyon Open, Лион; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
13:15 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
13:30 Diema Sport: Баскетбол: "Така го правим в Торонто", предаване за НБА /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Екзитър Сити - Нортхямптън Таун, финален плейоф на английската Лига 2 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Царско село - Черно море, мач от efbet Лига /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
14:30 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, САЩ - Аржентина - четвъртфинална среща
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, втори кръг, Халеп - Кенин
15:00 Max Sport 3: Серия А: Рома - Удинезе
15:10 Film Plus: Тенис: Каролин Гарсия - Алисън Ван Уйтванк (Lyon Open, Лион; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
16:00 Diema Sport 2: "Сто във Висшата лига: Райън Гигс", предаване за английски футбол /п/
16:00 Nova Sport: Футбол: Престън Норт Енд - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/
16:30 Film Plus: Футбол: Хетафе - Ейбар (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Max Sport 3: "Класика от УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
17:00 Eurosport 2: Тенис: Седмицата на Симона Халеп, пета част
17:30 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Локомотив Пловдив, финал за Купата на България /п/
18:00 BNT 3: Треска за футбол Селтик - Порто - финал на турнира за Купата на УЕФА /сезон 2002-2003 г./
18:30 Nova Sport: Студио "Футбол", директно
18:30 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
18:30 Max Sport 3: Серия А: Обзор 29 кръг
18:30 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2006г. Едмънтън Ойлърс - Каролина Хърикейнс, Финална серия за Купа Стенли, четвърта среща
18:45 Nova Sport: Футбол: Ботев Враца - Арда, мач от efbet Лига, директно
19:00 Ring.BG: Звездите на футбола
19:30 Diema Sport 2: Футбол: Портсмут - Оксфорд Юнайтед, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1, директно
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Eurosport: Тенис: Върховен тенис спектакъл, шести ден
20:00 Max Sport 3: Серия А: Дженоа - Ювентус
20:30 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Русия - Бразилия- полуфинална среща
20:40 Nova Sport: Студио "Футбол", директно
20:40 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
21:00 Film Plus: Тенис: Онс Джабер - Дженифър Брейди (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
21:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от efbet Лига, директно
21:15 Nova Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 6-и епизод /п/
21:30 Diema Sport 2: Футбол: Флийтууд Таун - Уикъмб Уондърърс, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1, директно
22:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
22:00 Eurosport: Тенис: Седмицата на Симона Халеп, пета част
22:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Бреша
22:15 Nova Sport: Футбол: Чарлтън Атлетик - Милуол, мач от Чемпиъншип, директно
22:30 Film Plus: Тенис: Кики Бертенс - Сайсай Джън (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
22:55 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
23:30 TV+: "Ла Лига: Говорим за футбол с Шави Ернандес" - 1 еп., документална поредица
23:30 BNT 3: Треска за футбол Селтик - Порто - финал на турнира за Купата на УЕФА /сезон 2002-2003 г./
CHF CHF 1 1.81785
GBP GBP 1 2.17235
RON RON 10 4.04431
TRY TRY 10 2.27811
USD USD 1 1.65147