Спортът по телевизията днес, 27 юни 2020 г.

Спорт 27.06.2020 08:11 Снимка: ДНЕС+

Спортът по телевизията днес, 27 юни 2020 г.

08:00 BNT 3: Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /5 епизод/
08:00 Ring.BG: Звездите на футбола
08:00 Diema Sport: Баскетбол: Маями Хийт - Сан Антонио Спърс, мач №5 от финалната плейофна серия на НБА (2012-13) /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Сасуоло
09:00 Eurosport 2: Тенис легенди:
09:00 Film Plus: Футбол: Хетафе - Еспаньол (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:15 BNT 3: Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Стан Вавринка /Швейцария/ - Роджър Федерер /Швейцария/ - четвъртфинална среща
09:30 Nova Sport: Баскетбол: Гран Канария - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
09:30 Eurosport: Тенис: "Тенис седмицата на…"
10:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Етър, мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Лече - Милан
11:00 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
11:30 BNT: Легендите на европейските първенства по футбол
11:30 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/
12:00 Eurosport: Тенис легенди:
12:00 Diema Sport: Баскетбол: "Кид и Хил", предаване за НБА, първа част /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Рома - Сампдория
12:30 Diema Sport: Баскетбол: Милуоки Бъкс - Филаделфия Севънтисиксърс, мач №7 от полуфиналната плейофна серия на Източната конференция на НБА
13:00 Film Plus: Тенис: Кики Бертенс - Сайсай Джън (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
14:00 Diema Sport: Баскетбол: "Последната вечер на Американската баскетболна асоциация", предаване за НБА /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Лацио
14:30 Nova Sport: Футбол: Престън Норт Енд - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, директно
14:30 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, директно
14:30 Diema Sport: Футбол: Витоша - Царско село, мач от efbet Лига /п/
15:00 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига
15:25 Film Plus: Тенис: Лин Жу - Сию Уан (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
16:00 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Лече
16:00 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, комбинирано предаване, директно
16:30 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 51-ви епизод /п/
16:35 Film Plus: Футбол: Виляреал - Атлетико /М/ (Ла Лига, сезон 2008/2009)
17:00 Diema Sport 2: "Сто във Висшата лига: Марк Шварцер", предаване за английски футбол /п/
17:00 Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед - Фулъм, мач от Чемпиъншип, директно
17:20 BNT 3: Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /6 епизод/
17:30 Diema Sport 2: "Преди кръга за Купата на Футболната асоциация" (2019-20), 6-и епизод /п/
18:00 BNT 3: Треска за футбол Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2016-2017 г./
18:15 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
18:15 Eurosport: Тенис: Ултимативно тенис шоу, ден 5, директно
18:15 Max Sport 3: Серия А: Бреша - Дженоа
18:30 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Атлетико /М/ (Ла Лига, сезон 2009/2010)
18:30 Eurosport 2: Тенис
18:45 Diema Sport: Футбол: Мач от efbet Лига, директно
19:00 Ring.BG: Звездите на футбола
19:15 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
19:15 Nova Sport: Футбол: Брентфорд - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
19:30 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, директно
20:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2003г. Анахайм Дъкс - Ню Джърси Девилс, Финална серия за Купа Стенли, шеста среща
20:30 Film Plus: Тенис: Кристина Младенович - Каролина Плишкова (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - повторение)
20:30 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Торино
20:30 Eurosport: Тенис
20:40 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
21:00 Diema Sport: Футбол: Мач от efbet Лига, директно
21:25 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
21:50 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига /п/
21:55 Film Plus: Тенис: Вероника Кудерметова - Гарбине Мугуруса (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - повторение)
22:00 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
22:45 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Фиорентина
22:55 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
23:00 Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед - Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/
23:25 BNT 3: Треска за футбол Аякс - Манчестър Юнайтед - финал на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2016-2017 г./
23:30 Diema Sport: Футбол: Мач от efbet Лига /п/
23:50 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
CHF CHF 1 1.82056
GBP GBP 1 2.17694
RON RON 10 4.04473
TRY TRY 10 2.28993
USD USD 1 1.65987