
Спорт 19.11.2023 09:19 Снимка: ДНЕС+
Шефът на УЕФА гледа Сърбия - България
Президентът на УЕФА Александър Чеферин пристига в Лесковац и ще наблюдава европейската квалификация Сърбия - България, която ще започне от 16 ч на стадион "Дубочица". Това съобщиха от Футболния съюз на Сърбия, които са ангажирани с посрещането на първия човек на футбола в Европа. Паркингът на съоръжението ще бъде със специален пропускателен режим именно заради висшия функционер.
Няколко часа преди началото на мача Чеферин ще открие новопостроения стадион в Зайчар, Източна Сърбия. Съоръжението е с категория три и половина звезди на УЕФА и може да приема международни мачове. Днес в Сърбия откриха още един стадион – в град Лозница, също с международна категория.
И двата стадиона са 100 процента финансирани от държавния бюджет, а Футболната централа на страната няма никакво участие.
Още по темата
![]() |
1 | 2.07054 |
![]() |
1 | 2.28085 |
![]() |
10 | 3.9386 |
![]() |
100 | 6.27619 |
![]() |
1 | 1.81583 |
Последни новини
- 22:16 СДС-Варна и гости от Североизточна България отпразнуваха рождения ден на партията
- 21:21 Хороскоп за петък, 8 декември 2023 г.
- 19:35 Ботафого изпусна титлата, след като беше с 13 точки аванс
- 19:27 Със среща Орбан - Зеленски Украйна се надява да склони Унгария за членството в ЕС
- 19:19 Китай иска с ЕС да са сътрудници, а не съперници
- 19:12 Странната гигантска планета, която може напълно да промени разбиранията ни за Космоса
- 19:07 Фондация „Владиславово“ участва в обучение по управление и система на качеството в социалните услуги
- 19:04 Израелският министър на отбраната заговори за втори фронт в Ливан