Спорт 12.08.2022 13:22 Снимка: ДНЕС+
Шефът на ЦСКА: Отстранявали сме и по-силни отбори от "Базел"
"ЦСКА е отстранявал и много по-сериозни отбори от "Базел". Всичко е възможно". Това заяви изп. директор на ЦСКА Филип Филипов преди срещата с швейцарския гранд.
Предупреждението дойде след като "червените" отстраниха ирландския "Сейт Патрикс" в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите.
Филипов заяви, че отборът е изпълнил целта, която е била поставена преди пътуването за Дъблин.
"Не бих казал, че футболистите са герои, просто си свършиха работата. Доста нервен мач, футболистът отсъстваше в този мач, но нашата главна цел беше да продължим в следващия кръг и да се реваншираме за слабия първи мач. От футболно естество не мисля, че показахме някаква страшна игра, просто показахме характер, търсихме победата и накрая успяхме", бе коментарът на Филип Филипов пред БНТ след срещата в Дъблин.
"Развитие, може би имаше, малко надграждане, но всичко става в движение, защото имаме много новопривлечени играчи, на които им трябва време, за да свикнат с отбора", каза ръководителят на ЦСКА.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.12937 |
GBP
|
1 | 2.21098 |
RON
|
10 | 3.8462 |
TRY
|
100 | 3.96669 |
USD
|
1 | 1.67911 |
Последни новини
- 19:38 Почина доц. Любомира Саздова, председател на Асоциацията на физиотерапевтите
- 19:27 30 милиона суданци се нуждаят от хуманитарна помощ
- 19:17 Тежка челна катастрофа в село Лозен
- 19:06 The Independent: Русия засили атаките срещу Украйна и прилага тактика, позната от Сирия и Чечня
- 18:55 Премиерът Желязков: Подкрепата ни за общините ще бъде постоянна и последователна
- 18:44 DeepState: Руската армия влезе с бронирана техника в Новопавловка
- 18:34 Чанти с пари и златна тоалетна: Корупционната криза, която "удари" правителството на Зеленски
- 18:22 Папата се срещна с холивудски звезди: Киното е жизненоважна „работилница на надеждата“