Спорт 02.05.2024 14:26 Снимка: ДНЕС+
Ракетата излетя от Световното пред погледа на българка
Седемкратният шампион Рони О'Съливан отпадна от световното първенство по снукър. В "Крусибъл тиатър" в Шефийлд легендата загуби с 10-13 от Стюърт Бингам пред погледа на българската съдийка Десислава Божилова, която ръководеше четвъртфиналния мач помежду им.
48-годишната легенда не пропусна да се забърка в разправия със съдиите и по-конкретно българката Божилова, като в един момент от мача камерите уловиха как й казва, че "трябва да се успокои".
Това не бе единствената изненада в тази фаза на надпреварата.
Джъд Тръмп също приключи участието си в четвъртфиналите след 9-13 срещу Джак Джоунс.
Така феновете бяха лишение от възможността да гледат двубой между двамата шампиони в полуфиналите, а пък Ракетата се прости с шанса си да се бори за осма световна титла.
Към момента Рони дели рекорда за най-много спечелени световни титли в модерната ера със Стивън Хендри, след като за последно стана шампион преди две години.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.09269 |
GBP
|
1 | 2.22354 |
RON
|
10 | 3.84302 |
TRY
|
100 | 3.97041 |
USD
|
1 | 1.68403 |
Последни новини
- 21:11 Протетиращи обикаляха по централни улици във Варна
- 19:37 Чарли Кърк чупи рекорди: 45 милиона четения в Уикипедия
- 19:31 Ройтерс: Путин ще се опита да усили продажбите на руски нефт, ракетни системи и изтребители на Индия
- 19:28 Първата китайска ракета за многократна употреба Zhuque-3 не успя да се приземи
- 19:21 Майли Сайръс се сгоди
- 19:14 "Еърбъс" понижава целта си за доставки заради проблеми с качеството
- 19:06 Ледени вулкани изригват на 3I/ATLAS
- 19:01 Черно море победи Берое с 2:1