Младен Манев аут от Евро 2008

Спорт 11.11.2008 09:31

В среща от втория предварителен кръг на европейското първенство по бокс в категория до 75 килограма българският боксьор Младен Манев загуби по точки от Иван Сенай (Украйна) и приключи участието си в шампионата на Стария континент.

След последния удар на гонга в съдийските фишове бе записано 9:3 точки в полза на Иван Сенай. Това бе втората среща на ринга в Ливърпул на 20-годишния Младен Манев, който в първия си мач победи по точки Донатас Бондоровас (Латвия).

Така трима от възпитаниците на старши треньора на българския национален отбор по бокс Петър Лесов вече са сред зрителите в залата в Ливърпул: Александър Александров (категория до 51 килограма), Любомир Тодоров (категория до 57 кг) и Младен Манев (категория до 75 кг).

Продължават участието си трима български боксьори: Детелин Далаклиев (до 54 кг), Димитър Щилянов (до 64 кг) и Кубрат Пулев (над 91 кг). Във вторник на ринга в Ливърпул в четвъртфинални срещи излизат Детелин Далаклиев, който ще се боксира срещу Мартин Парлаги (Словакия), и Кубрат Пулев, който ще кръстоса ръкавици с Марко Томашович (Хърватия). /Topsport.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355