Спорт 10.09.2022 18:35 Снимка: ДНЕС+
Любо Пенев след 0:2 в Пловдив: Исках да започнем да играем по-рентабилно
Исках да започнем да играем по-рентабилно и да започнем да вкарваме шансовете си. Търсим винаги максимума от играчите си. Така няма да има сърдити, всички трябва да са на ниво.
Случват се грешки в защита и се надявам те да намалеят за бъдеще.
Това заяви след загубата с 0:2 от "Ботев" в Пловдив наставникът на ЦСКА 1948 Любослав Пенев.
"Никой не е доволен, когато загуби. Футболът е игра на грешки. Ние допуснахме две неточности и от тях получихме два гола. Не успяхме да реализираме нашите положения и се озовахме в ролята на догонващи, което се оказа решаващо", добави той.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:45 Белгия иска ареста на бившия гръцки еврокомисар Аврамопулос по случая "Катаргейт"
- 11:37 Тръмп: Ford и General Motors може да произвеждат Patriot и Tomahawk
- 11:29 Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море
- 11:22 Иран отрече да е позволил инспектори на МААЕ да проверяват ядрени съоръжения
- 11:17 Алжир обърна дебютанта Йордания със спорен гол. Задава се мач-война с Австрия
- 11:14 Невзоров е разпитван в качеството на свидетел, уточниха от Окръжна прокуратура-Варна
- 11:07 Проф. Рачев: Почти навсякъде ще превали и прегърми
- 11:02 Дъждът отложи, но не отмени нов френски триумф на Мондиала